Субота, 27.04.2024, 15:11 | Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Фан клуб » ФК "Пробій" » Удосконалення сайту » Офіційний сайт ФК "Пробій" (Що треба для хорошого сайту)
Офіційний сайт ФК "Пробій"
adminДата: Понеділок, 04.06.2012, 15:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: В запасі
Добрий день! Створивши сайт зіткнулись з рядом питань. Хочемо почути Вашу думку з приводу удосконалення та наповнення інтернет-сторінки, яка б була більш цікавою та інформаційно насиченою
 
frauДата: П`ятниця, 22.06.2012, 16:21 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: В запасі
думаю основне для сайту це оперативні протокольні дані з матчів! а також бракує фото гравців у розділі команда і фото-відео звітів з матчів ну хоча б домашніх! також цікавою є текстова онлайн трансляція матчу! можна взяти приклад з сайтів фк калуш,фк брошнів,фк нафтовик долина...
 
adminДата: Понеділок, 25.06.2012, 09:08 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: В запасі
Думка слушна, є над чим працювати і щодо побажань цілком погоджуюсь.
Фото гравців оновимо скоро на сайті. Питання щодо фото-звітів - потрібен фотограф(бодай людина, яка цікавиться футболом і регулярно приділятиме час на зйомки). Наразі знімати відео і водночас робити фотосесію - це нереально!!! Хоча це питання в найближчі терміни вирішимо. Відео як мінімум домашніх матчів я вже закидую на сайт. Он-лайн трансляція - досить складніша річ - цього наразі обіцяти не можу, але сам розумію, що це людям подобається та для результату треба помічників.
 
Фан клуб » ФК "Пробій" » Удосконалення сайту » Офіційний сайт ФК "Пробій" (Що треба для хорошого сайту)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Наступний матч
Чемпіонат області 23 тур
23 вересня


     - : -

  

"ГАЗОВИК"          "ПРОБІЙ"   
Початок:
Юнаки - 15:00
Дорослі - 17:00
Погода
Городенка 
Випадкове відео
Пошук
Наше опитування
Чи активно вболіваєте за "Пробій"
Всього відповідей: 68
Друзі сайту
  • ФК Яспіль
  • Статистика